F.H.U. ANNAPOL (Zabawki Zdalnie Sterowane Zabawki RC)
Polski English German
Your cart     Check out
0 items in shopping cart
Languages
Tell A Friend
Tell someone you know about this product.
Whats New?
Product info ID: 27618

Stabilizator gimbal ręczny 3-osiowy Smooth-Q

 • Stabilizator gimbal ręczny 3-osiowy Smooth-Q
 • Stabilizator gimbal ręczny 3-osiowy Smooth-Q
Price net: Price after Log In!
Availability Log In
Index: ZH/C03001304
Product info ID: 27618
Manufacturer Zhiyun
  
 

Details

Stabilizator Smooth-Q to idealne narzędzie dla osób, które uwielbiają aktywnie spędzać czas i, dodatkowo, uwieczniać to. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością, zachowując tym samym rozsądną cenę. W tym dość niepozornym urządzeniu kryje się najnowsza technologia, która umożliwia stabilne i płynne nagrywanie filmów oraz robienie zdjęć.

Możliwe jest połączenie gimbala przez Bluetooth bądź dedykowaną aplikację do smartfona. Dzięki temu zyskujemy możliwość operowania przybliżeniem obrazu. Nie musisz już za każdym razem robić tego bezpośrednio na swoim telefonie i znów ustawiać gimbal.

Na swoim gimbalu Smooth-Q możesz zainstalować nie tylko smartfon. W razie potrzeby możliwe jest dodanie zewnętrznych urządzeń takich jak soczewki lub mikrofon. Całe studio w jednym małym urządzeniu? Nic prostszego.

Czas działania Smooth-Q udało się wydłużyć do aż 12 godzin. W przypadku dłuższej wyprawy z pomocą przychodzi wbudowany port USB, do którego można podłączyć zewnętrzne źródło zasilania, np. powerbank. Pozwoli Ci to udokumentowanie każdej Twojej przygody niezależnie od poziomu baterii. Padająca bateria w smartfonie? Żaden problem - będzie on ładowany bezpośrednie z gimbala, który zasilany jest akumulatorem

Nie musisz również przejmować się trudnościami w transporcie. Gimbal waży jedynie 440g i można bez problemu zabierać go ze sobą w najróżniejsze miejsca.

Gimbal Smooth-Q umożliwia zrobienie filmu w doskonałej jakości bez żadnych zakłóceń. Nieważne, czy na co dzień skaczesz ze spadochronem, czy gotujesz. Od dziś możesz stać się profesjonalnym filmowcem - wszystko dzięki Smooth Q.


Technical data

 • Nagrywanie w pionie i w poziomie
 • Sterowanie smartfonem z poziomu gimbala
 • Ładowanie w czasie rzeczywistym
 • Nagrywanie filmu poklatkowego
 • Czas pracy na jednym ładowaniu: 8-12 godzin
 • Zewnętrzny port USB umożliwiający podłączenie urządzenia zewnętrznęgo lub ładowarki
 • Maksymalny rozmiar smartfona: 6 cali (15,2cm)

The kit contains

 • Gimbal Smooth-Q
 • Kabel USB
 • Instrukcja obsługi w języku angielskimDespite our best efforts we cannot guarantee that the published materials are free of errors or discrepancies. However, these oversights cannot be a basis for any claims. Photos of products listed on the website zabawkizdalniesterowane.pl, may slightly differ from the actual look of goods that are currently on sale. In case of any doubts please contact FHU ANNAPOL

Copyright ©2019 https://www.zabawkizdalniesterowane.pl
All prices with tax excluded.
Soft & Design © 2016 Mysklep.pl
All rights reserved.

We use cookies and similar technologies primarily for the provision of services and statistics.
Using the site without changing your browser settings means that they will be placed on your terminal equipment.
Remember that you can always change these settings. For more information, see the Privacy Policy. I understand the policy of cookies - close